ABONAMENT DOBROCZYNNOŚCI

„Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili”. „Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść; byłem spragniony, a daliście Mi pić; byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie; byłem chory, a odwiedziliście Mnie; byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie”.

Pan Jezus w Ewangelii św. Mateusza (Mt 25, 31-40) odkrywa nam sekret wart życia wiecznego, ta prawda jest przepustką do nieba: gdy pomagamy ludziom, pomagamy samemu Bogu.

Więc i Ty możesz dołączyć do grona ludzi, którzy słuchając słów Jezusa, odkryli swoją drogę do NIEBA i otwierają swe serca i portfele by regularnie składać ofiarę na pomoc Ubogim. Dołącz do ABONAMENTU DOBROCZYNNOŚCI i wpłacając co miesiąc określoną sumę na konto Fundacji Dobroczynności dopomóż nam zaradzać problemom głodnych, samotnych i potrzebujących, którzy każdego dnia stają u Furty klasztornej z prośbą o pomoc.

NR KONTA: 47 1240 1994 1111 0010 1241 8937  Bank Pekao S.A. I O. we Wrocławiu

Albo możesz to zrobić teraz:

Wybierz kwotę, którą chcesz wesprzeć
Wpisz własną kwotę
Wpisz swoje email